Yüksek Performans, Üst Düzey Hizmet. Güvenli ve Konforlu Hizmet

Hizmetlerimiz

Werthaymm Asansör olarak yüksek hız isteyen yüksek kuleler ve enerji tasarrufuna gerek duyulan her yerde; konutlar, otel, iş yeri, alış-veriş merkezleri, villalarda, dünyaca kabul edilen konforuyla, emniyetli Avrupa ve TSE standartlarına uygun, CE işaretli ürünlerimiz ile hizmet veriyoruz. Asansör, hidrolik asansör ve vakum asansör uygulamasını; insan-hasta-yük-panoramik olarak son derece kaliteli ve sessiz elektronik kontrollü ve teknolojinin en son ürünü ile hizmetinize sunmaktayız. Ürün kalitemiz ve satış sonrası servis ve bakım garantisi ile sunduğumuz hizmet anlayışımız sadece Türkiye’de değil bütün dünyada kaliteyle bütünleşmektedir.

Werthaymm Asansör, mekanın özelliği ve müşteri taleplerine göre; en sade çalışmalardan gösterişli tasarımlara kadar, kabin ve dış yüzey tasarımında malzeme kalitesinden asla ödün vermez.

Yurdun dört bir yanında hizmet veren kamu kurumlarından, sanayimizi yönlendiren kuruluşlara, bankalara kadar pek çok kurum ve kuruluş, Werthaymm Asansör’ün  garantisine, montaj ve bakımdaki titizliğine güvenmiş ve tercihlerini Werthaymm Asansör’den yana kullanmışlardır.

Werthaymm Asansör için öncelikli olan müşteriye kalitenin sunulması ve satış sonrası hizmetin devamlılığıdır. “İnsanlar iyi şeylere layıktır.” Bu düşüncenin ışığında, amacımız en iyiyi sunabilmek için çok çalışmak olacaktır